W dniu wczorajszym w świetlicy wiejskiej w Klewkach panie miały swoje święto! O dobrą zabawę zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie i kabaret Czwarta Fala.

Mieszkanki gminy Purda, które postanowiły spędzić środowy wieczór w Klewkach przywitane zostały kwiatami. Róże wręczał paniom Krystian Pecyna, strażak z OSP „Pomoc Maltańska” w Klebarku Wielkim. Przed występem kabaretu panie mogły zapoznać się z ofertą znanej firmy kosmetycznej.

O godz. 17:30 zebranych gości przywitała Agnieszka Budziszewska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Purdzie, która złożyła paniom życzenia i zapowiedziała kabaret „Czwarta Fala”. Kiedy na scenie pojawili się Damian Labieda i Mateusz Lewkowicz, wspierani technicznie przez Bartka Cedro, sala oszalała. Panowie rozbawili zgromadzone panie do łez. Z każdym kolejnym skeczem na sali było co raz weselej i co raz głośniej. Doskonały występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Po występie kabaretu głos zabrała Irena Derdoń, Zastępca Wójta Gminy Purda, która złożyła paniom życzenia w imieniu własnym oraz Teresy Chrostowskiej, Wójta Gminy Purda. Pani Irena zaprosiła także wszystkie panie na tort i słodki poczęstunek.

Jedną z atrakcji przygotowanych na środowy wieczór była loteria fantowa, w której panie chętnie wzięły udział. Do wygrania były bardzo różne nagrody, począwszy od gminnych gadżetów i książek, aż po drobne agd.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które zdecydowały się spędzić ten dzień z nami!