W dniu dzisiejszym dopełniliśmy wszystkich formalności związanych z rozliczeniem 27 Finału WOŚP i zdeponowaliśmy gotówkę w banku. Zebrana, rekordowa kwota to zasługa wielu osób. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Purda, którzy otworzyli serca i portfele i wrzucili coś do puszki. Osiągnięty wynik to przede wszystkim zasługa wolontariuszy, którzy pracowali na rzecz 27 Finału WOŚP w naszej gminie. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich dzieci, które prowadziły zbiórkę w terenie i przez wiele godzin uczestniczyły w imprezach zorganizowanych w Butrynach i w Marcinkowie.
Podziękowania należą się także organizatorom wszystkich wydarzeń, podczas których zbierane były środki. Dziękuję sołectwu Butryny na czele z panią Sabina Witkowska oraz wszystkim zaangażowanym w organizację finału w Butrynach. Zebraliście niesamowitą kwotę, pokazaliście zdolności organizacyjne i ogromne zaangażowanie. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszych działań oraz przygotowanego programu i ilości zebranych na licytacje fantów. Pragnę także podziękować Sołectwo Patryki w gminie Purda na czele z panem Dariusz Deneka za świetnie przeprowadzoną zbiórkę w terenie. Mieliście doskonały pomysł, który zrealizowaliście nie zważając na pogodę. Gratuluję Wam zapału i świetnej organizacji. Dziękuję, że graliście tego dnia z nami w największej orkiestrze w kraju.
Dziękuję Alicja Tomaszewska za, jak zwykle, perfekcyjne prowadzenie finału w Marcinkowie.
Dziękuję także wszystkim zespołom i grupom, które tego dnia zagrały, pokazały się u nas bezpłatnie. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie, Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza OSP Klebark Wielki, KidsRock, Rugby Team Purda, THE DMOKS, Agnieszka Skrycka, Kristars, Szczęściary Szczęściary, Blue Card, Paweł Ejzenberg- oficjalny Fan Page, Kuzyni Neptuna doceniamy, że znaleźliście czas i mieliście ochotę, żeby tego dnia być akurat z nami. Słowa wdzięczności kieruję także w stronę pana Mirosława Noska, który wsparł nas logistycznie. Dziękuję Sołtys Sołectwa Marcinkowo za pomoc z prądem, a pracownikom GKI i pani Joannie Leleńskiej za wsparcie techniczne.
Dziękuję wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które przekazały nam na licytacje rożnego rodzaju fanty, vouchery i własne wyroby. Dziękuję sponsorom i UTW w Purdzie za przygotowanie słodkiej kawiarenki. Dziękuję Park Rozrywki Aktywnej BARTBO, M2events i Mój mały świat-kreatywnie za przygotowanie strefy dla dzieci.
W sposób szczególny pragnę podziękować komisji ds. przeliczenia środków, która w dniu finału pracowała do godziny 1 w nocy, tj. Paulina Popławska, Marzena Moszczyńska i Tomasz Czarniewski. Dziękuje także za pomoc i ogólne wsparcie Kasia Hul, Renata Rybak i Marcin Budziszewski. Bez Was by się nie udało!
Dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli działania sztabu nr 003654!
Szef Sztabu – Agnieszka Budziszewska

serce WOŚP