W niedzielę 19 lutego 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Klewkach odbył się bal karnawałowy, którego motywem przewodnim była bajka „Kraina Lodu”.

Dzieci oraz ich opiekunów, piosenką „Mam tę moc”, przywitali Elza i Olaf. Na początku odbył się korowód uczestników, podczas którego dzieci z dumą prezentowały przepiękne stroje. Na balu zdecydowanie wyróżniały się dziewczynki, które przebrały się za ulubioną bohaterkę Elzę, ale nie zabrakło również kowbojów, księżniczek, supermenów, batmanów i wielu innych postaci bajkowych. Przebierańcy chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach w rytm znanych, popularnych utworów oraz brali udział w licznych konkursach z nagrodami. Wiele radości sprawiła dzieciakom zabawa bam bam rurkami – lekkimi, kolorowymi tubami, które po uderzeniu o siebie lub w dowolną inną powierzchnię wydawały różne dźwięki. Na wszystkich uczestników zabawy czekał również słodki poczęstunek. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia z bohaterami bajki „Kraina Lodu” Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Szczególnie serdecznie dziękujemy Sołtysowi Klewek Jerzemu Pykało, Paniom Sylwii Makowieckiej, Annie Pykało, Emilii Pykało, Agnieszce Kowalczyk oraz Fundacji Przyjaciel z Wojtkowizny za wspaniałe dekoracje i pomoc w organizacji wydarzenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA