Jest taki dzień w roku, w którym każde dziecięce marzenie ma szansę się spełnić. Trzeba tylko mocno chcieć. W niedzielę 3 czerwca w Purdzie świętowano Gminny Dzień Dziecka.

Program przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie obfitował  w wiele atrakcji. W tym dniu dla małych i tych nieco większych przygotowano mnóstwo  atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, warsztaty, konkursy z nagrodami, a także kiermasz zabawek, słodkości i owocowy kącik. Główną część imprezy wypełniły zajęcia animacyjne. Dzieci pod kierunkiem animatorów z Odjazdowych Imprez uczestniczyły w różnych konkursach i zabawach. Ogromnym powodzeniem cieszyły się warsztaty malowania ceramiki, które przygotowała Kaflarnia Warmińska. I maluchy i starszaki z równym zaangażowaniem zdobiły sowy, bociany, koniki i wiele innych glinianych wzorów. Dzieciaki miały również okazję odwiedzić miasteczko strażackie przygotowane przez OSP Pomoc Maltańska w Klebarku Wielkim oraz obejrzeć z bliska wóz strażacki należący do OSP w Purdzie. W trakcie imprezy odbył się także pokaz rugby przygotowany przez Bartosza Barczaka i jego grupę Rugby Team Purda.

Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy tego dnia wsparli nas w działaniach: Tomasz Czarniewski, Paulina Popławska, Grzegorz Nosek, Agnieszka Kincel, sołectwo Purda, UTW w Purdzie, GOPS w Purdzie, Krystyna Sobótka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA