17 grudnia seniorzy z terenu gminy wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury. Wśród gości znaleźli się m.in. Wójt Gminy Purda Piotr Płoski oraz proboszcz parafii św. Walentego w Klewkach ks. Mariusz Rybicki.

Stowarzyszenie Wigor wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zaprosiło seniorów z terenu gminy na spotkanie wigilijne, które odbyło się dnia 17 grudnia o godz. 18.00 w Klewkach. Wydarzenie rozpoczęło się wspólną modlitwą oraz łamaniem opłatka. Po życzeniach goście zasiedli do wigilijnej wieczerzy. Na stołach znalazły się pierogi, krokiety z kapustą i grzybami, ryby, paszteciki, barszcz oraz ciasta. W spotkaniu wigilijnym z seniorami wzięli udział Wójt Gminy Purda Piotr Płoski, Proboszcz Parafii św. Walentego w Klewkach ks. Mariusz Rybicki, Asystent Wójta Marek Orłowski, Przewodnicząca Rady Gminy Purda Jolanta Wilga oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Purdzie Agnieszka Budziszewska.
Spotkanie opłatkowe przebiegło w uroczystej i bardzo miłej atmosferze. Emeryci i renciści, którzy przyjęli zaproszenie, mięli okazje spotkać i się porozmawiać oraz zjeść coś dobrego. Spotkaniu towarzyszyły najpiękniejsze polskie kolędy oraz upominki. Wszyscy seniorzy i goście zostali obdarowani świątecznymi ciasteczkami pieczonymi przez panie ze stowarzyszenia Wigor.

DSC_0096 DSC_0098 DSC_0101 DSC_0103