Od 1 sierpnia na terenie wszystkich świetlic wiejskich odbywają się zajęcia z animatorami z Grupy Happy. W czwartek, 4 sierpnia, dzień gier i zabaw odbył się w Klewkach.

W ramach zajęć „Wakaje z GOK-iem” najmłodsi wzięli udział w dwóch blokach tematycznych: „Klub Podróżnika” i „Kolorowe Lato”. Do siedziby GOK-u licznie przybyły dzieci z Klewek i okolicznych miejscowości, gościliśmy także przedszkolaki z „Jarzębinek”. Podczas realizacji programu „Klub Podróżnika” dzieci odwiedziły takie kraje jak: Chiny, Egipt, Australia, Finlandia i Belgia. Najciekawszym przystankiem okazał się Egipt i konkurs zawijania mumii. Blok zabaw integracyjnych „Kolorowe Lato” również przypadł dzieciom do gustu. Zabawa z wykorzystaniem chusty animacyjnej i tunelu animacyjnego, a także konstrukcja budowli z mega klocków sprawiły dzieciakom wiele przyjemności i radości. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i wspólną zabawę.

W dniu dzisiejszym zapraszamy do Prejłowa, we wtorek (9 sierpnia) do Giław, a w czwartek (11 sierpnia) ponownie do Klewek.